Dizi Tavsiyesi #1

Eğer fantastik şeyler seviyorsanız " The Originals " dizisini tavsiye edebilirim. Vampire Daires dizinin beni cezbetmesindeki asıl sebep de bu köken vampirlerdi. 
Kısaca bahsedersek ;

Olaylar Köken vampirlerin eskiden yaşadığı New Orleans'a dönmesiyle başlar.  Köken vampirlerin etrafındaki  kurt adamlar, cadılar ve vampirler arasında yaşanan fantastik bir sürü olay mevcut ama farklı şekilde yansıtılmış. Benim dikkatimi daha çok davina çekmişti. Merakla bekledim kendisini..
Ama tabi ki de vazgeçilmez olan benim için Klaus Mikaelson asi çocuk bir kere ve gerçekten çok hassas :)Klaus Mikaelson (Joseph Morgan): Hem köken hem de vampir lider kişilik kesinlikle yenilgiyi kabul edemiyor.
Elijah Mikaelson (Daniel Gillies): Güven veren asil duruşuyla en büyük olan abi :) Verdiği söz değerli muhakkak tutmalı.
Rebekah Mikaelson (Claire Holt): Şımarık ama yalnız gayet güzel başına buyruk kökendir kendisi. 
Hayley Marshall (Phoebe Tonkin): Anne olmaya hazırlanan kurt kadın, ailesini arıyor sadece.
Marcellus Gerard (Charles Michael Davis): Rebekah ' la aşk yaşamış, şu an New Orleans' ta kendini ilan ettiği KRAL.
Camille O'Connell (Leah Pipes): Vampirlerle aşk yaşayan insan olmazsa dizi olmazdı.
Davina Claire (Danielle Campbell): Güvenini kaybetmiş ve çareyi bir vampire inanmakla bulmuş küçük cadı :)

Benim için yeni bölüm beklemek tamamen işkenceydi. Defalarca izlesem bıkmam bu diziden merak da etmiyor değilim bu vampir sevdası Alacakaranlıkla mı başladı diye. Bilmem sever misiniz. 

Not: The Vampire Daires bilginiz olmalı yoksa başları biraz boşta kalıyor.

Müpte'

5 yorum:

 1. The originals candır :))
  The vampire diaries sıktı artık ya :)

  YanıtlaSil
 2. katılıyorum Seyma ya TVD sıktı artık :(

  YanıtlaSil
 3. bu diziyi merak ediyorum bölüm beklmek istemediğim için iyice çoğalsın istiyorum. orginalleri bende çok meak ediyorum hele farklı karakter kalusu :) the vampires diares bu sezon sıktı.

  YanıtlaSil
 4. Bu aralar izlemiyorum nedense konusu çok dar bir alanda geçiyor şöyle eskilerde neler yapmışlar o günlerden gösterseler daha bir değişik olur sanki :)

  YanıtlaSil

Ara